prebaľovacie tašky pre bábätko blonndie, prebaľovacia taška pre dieťa, taška do pôrodnice
prebaľovacie tašky pre bábätko blonndie, prebaľovacia taška pre dieťa, taška do pôrodnicekreatívna hodnotná a krásna fotografia vytvorená pre Vás fotografkou MISHKA TIBENSKA www.tibenska.com

Náš príbeh

Nápad vytvoriť vlastnú značku a kolekciu doplnkov pre mamičky som nosila v hlave už od narodenia mojich dvojičiek.

prebaľovacie tašky pre bábätko blonndie, prebaľovacia taška pre dieťa, taška do pôrodnice

Hľadala som na trhu tašku a doplnky, ktoré by po designovej ale aj po praktickej stránke boli funkčné a spĺňali potreby dnešných matiek. Dokonalú symbiózu týchto charakteristík sa mi žiaľ nedarilo nájsť.

Prešívaný ikonický vzhľad

Keďže moja náplň práce je návrh a design obalov na bytový textil, preniesla som svoje nápady, ktoré som nosila v hlave na papier. Vzniklo niekoľko prototypov, ako i hľadanie vhodných použitých materiálov, ktoré sú pri vývoji produktov veľmi dôležité.

Verím, že sa mi podarilo vytvoriť niečo, vďaka čomu sa budú matky cítiť sebavedomejšie, príťažlivejšie a spokojnejšie. S touto myšlienkou a cieľmi prišla na svet značka BLONNDIE v roku 2020.

Značka BLONNDIE prináša designové doplnky ku kočíkom a snaží sa v každom produkte spájať to, čo som ja pred mnohými rokmi nemohla nájsť. Teraz tieto produkty ponúkame ženám, matkám a dokazujeme, že móda môže ísť ruka v ruke s funkčnosťou. V BLONNDIE tak pristupujeme ku každému produktu kreatívne a s nadšením. Tvoríme tak nielen identitu našej značky, ale pomáhame zákazníčkam tvoriť ich vlastnú identitu.

„Ľudia sa na Vás budú pozerať.
Zariaďte, aby tá chvíľa stála za to.“

Hennry Winston