prebaľovacie tašky pre bábätko blonndie, prebaľovacia taška pre dieťa, taška do pôrodnice
prebaľovacie tašky pre bábätko blonndie, prebaľovacia taška pre dieťa, taška do pôrodnicekreatívna hodnotná a krásna fotografia vytvorená pre Vás fotografkou MISHKA TIBENSKA www.tibenska.com

Vrátenie, výmena a reklamácia výrobkov Blonndie

  • Ako môžem vrátiť výrobok

Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní s nákupom výrobkov, môžete ho vrátiť.  Zakúpené výrobky môžete kedykoľvek vráti do 14 dní od nákupu bez udania dôvodu.

Formulár na odstúpenie od zmluvy ste dostali v emaily spolu s faktúrou alebo si ho môžete stiahnuť TU.

Výrobok, ktorý chcete vrátiť zabaľte a zašlite spolu so všetkými doplnkami, ktoré boli dodané spolu s výrobkom. Výrobok nesmie byť používaný a zbavený ochranných prvkov, ako i pridaných darčekových obalov

K zásielke doložte faktúrou s formulárom na odstúpenie od zmluvy. Takto zabalený balík odošlite na adresu odosielateľa. Balík neodosielajte na dobierku v tomto prípade nebude prebraný. Náklady na zaslanie výrobku späť znáša kupujúci.

Po doručení výrobkov do nášho skladu  bude fakturovaná suma vrátená na Váš účet do 7 pracovných dní na číslo účtu, ktorý bol uvedený vo formulári.

  • Akým spôsobom môžem výrobok vymeniť

Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní s nákupom výrobkov, môžete ho vymeniť 

Zakúpené výrobky môžete kedykoľvek vymeniť do 14 dní od nákupu.

Formulár na výmenu tovaru si môžete stiahnuť TU.

Výrobok, ktorý chcete vymeniť zabaľte a zašlite spolu so všetkými doplnkami, ktoré boli dodané spolu s výrobkom. Výrobok nesmie byť používaný a zbavený ochranných prvkov, ako aj pridaných darčekových obalov.

K zásielke doložte faktúrou s formulárom na výmenu tovaru. Takto zabalený balík odošlite na adresu odosielateľa. Balík neodosielajte na dobierku v tomto prípade nebude prebraný. Náklady na zaslanie výrobku späť znáša kupujúci.

Po doručení výrobkov na výmenu dostanete emailom DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote Vášho nákupu, ktorý potom môžete použiť pri opätovnej objednávke.

  • Ako môžem reklamovať výrobky Blonndie

Výrobky, ktoré dodávame sú pred odoslaním skontrolované. Snažíme sa chybné výrobky eliminovať na minimum. Ak dostanete výrobok, ktorý má zjavné výrobne chyby, nefunkčnosť kovových častí, zle prevedenie šitia alebo poškodenie pri preprave ihneď nám prosím zašlite email spolu s formulárom reklamácia a s fotografiami a krátkym vysvetlením na help@blonndie.com. Formulár na podanie reklamácie si môžete stiahnuť TU.